Tel: 0533 221 38 24


SMS Mercedes Benz Ağır Vasıta Tır Servisi olarak, Mercedes tır servisi, en çok önem verdiğimiz işimiz ve işimizi özveriyle yaptığımız bir mekandır. Bilindiği üzere çok maliyetli olan tır fiyatları yanında bakım ve onarımları düzenli ve sağlam yapılmazsa daha çok maliyete sebep olacakları ortadadır.


Tır Servisi Olarak Neler Yapıyoruz?

Tırlar, ağır yükleri tek başına taşıyan, uzun mesafeleri nefessiz kat eden araçlardır. Tır servisi olarak bu yorgunluklarına bir nebze katkı sağlamanın gayreti içerisindeyiz. Uzun yoldan gelen tırları hoşgörüyle misafir ederek onlara en hassas şekilde muamele etmekteyiz.

Bakım ve onarım konusunda ne gerekiyorsa ekip olarak en hassas ve güvenilir şekilde yerine getirerek geri kalan yollarını daha güvenli bir şekilde gitmelerine yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Mercedes Tır Servisi, kaliteli ve çalışkan ekibiyle üzerine düşen görevi en güzel şekilde yerine getirerek müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaya gayret etmektedir.

Mercedes Tır Servisi maliyet olarak da en uygun ve en minimum seviye de tutmaya çalışarak tırların yükünü hafifletiyoruz.


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Mercedes Tır Servisi ekibimizle beraber muazzam bir çalışma prensibimiz bulunmaktadır. Tırlara yapılacak en güzel bakımı bizler yapmaktayız. Tırlarınızı güvenli bir şekilde emanet edeceğiniz bir mekana ve kaliteli hizmete sahibiz.

SMS Mercedes Oto Servis olarak en önemlisi de maliyet konusunda en uygun fiyatlandırma yanında müşterinin gönlünü hoş tutma gayretindeyiz.